Doktorské studium

Prezenční čtyřleté, nebo kombinované (maximálně osm let). Vyučovací jazyk: čeština

Průvodce doktorským studiem na ÚČLK FF MU pro studenty imatrikulované od podzimu 2019 Materiály pro uchazeče Přihláška Oborová komise Zahraniční mobility doktorských studentů

Struktura studia

Pod jednotlivými studijními plány (tlačítko "prezentace") jsou specifikovány studijní a výzkumné povinnosti studentů i podoba státní doktorská zkoušky a obhajoby disertační práce

V souladu se Zápisem z 1. řádného zasedání Rady Národního akreditačního úřadu konaného dne 23. ledna 2020 nebude nadále vypisováno přijímací řízení do studijních plánů se specializací doktorských studijních programů Filozofické fakulty Masarykovy univerzity. Pokud jste ještě plánovali podat do takového studijního plánu přihlášku, směřujte ji, prosím, do jednooborového studijního plánu daného doktorského studijního programu.