Výběrové řízení Erasmus

31. 1. 2024

Ústav české literatury nabízí svým studentkám a studentům stipendia v rámci programu Erasmus na akademický rok 2024/2025.

Hlásíte se prostřednictvím aplikace ISOIS: https://isois.ois.muni.cz/cs/outgoing-application/application/

Do 16. 2. 2024 přiložte motivační dopis. Uveďte v něm podrobné vysvětlení, proč chcete studovat na vybrané univerzitě (zdůrazněte, čemu se chcete během pobytu věnovat). Dále uveďte jazykové znalosti a případné potvrzení o nich. Dne 20. 2. od 14:30 v pracovně B2.206 se uskuteční ústní kolo výběrového řízení (možno i online, MS Teams).

Hlásit se můžete na tyto univerzity: University of Vienna (2 místa Bc./Mgr.), University of Greifswald (1 místa Bc./Mgr.), University of Regensburg (3 místa Bc./Mgr.), Sorbonne University (1 místo Bc./Mgr./Ph.D.), University of Salzburg (2 místa Bc./Mgr./Ph.D.), Adam Mickiewicz University, Poznań (2 místa Bc./Mgr./Ph.D.), University of Opolski (2 místa Bc./Mgr.), Université Libre de Bruxelles (2 místa Bc./Mgr./Ph.D.), University of Oxford (3 místa Bc./Mgr.), Linnaeus University (2 místa Bc./Mgr./Ph.D.), University of Wroclaw (2 místa Bc./Mgr./Ph.D.).

Přečtěte si, jak o svých zkušensotech s pobytem na Erasmu píšou Vaši spolužáci:

Studium v zahraničí

Přehled všech článků