Literatura – intermedialita – ekologie: blíží se výuka prof. Bruhna na Ústavu české literatury

14. 9. 2023

S potěšením vám sdělujeme, že v posledním zářiovém týdnu navštíví Ústav české literatury prof. Jørgen Bruhn z Linnaeus University.
Naše spolupráce s touto univerzitou, zejména s Linnaeus University Centre for Intermedial and Multimodal Studies (IMS), trvá již několik let. Prof. Jørgen Bruhn povede v Brně specializovaný blokový kurz LMKB_a442 Intermedial Ecocriticism, na který jste srdečně zváni. Kromě toho budete mít možnost zúčastnit se samostatné přednášky profesora Bruhna věnované intermediálním studiím, která je naplánována na úterý 26. 9. (od 18:00 do 19:30 v posluchárně D21).